< >

YILIN BÜROKRATI ADEM CEYLAN OLDU

YILIN BÜROKRATI ADEM CEYLAN OLDU

 

Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanımız Sn. Adem CEYLAN, Buhara Medya 7.Uluslararası ödül töreninde “Yılın En İyi Erkek Bürokratı” ödülü aldı.

Ankara Shereton Otelde düzenlenen ödül törenine; Başbakan Yardımcısı Sn. Numan KURTULMUŞ, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sn. Faruk ÇELİK,Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Faruk ÖZLÜ milletvekilleri , sivil toplum kuruluşları, sanatçıler ve çok sayıda davetli katıldı.

 Ödül töreninde konuşan Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Sn. Adem CEYLAN;

“Mesleki Yeterlilik Kurumu çalışma hayatına nitelikli eleman kazandırılması amacıyla önemli görevler icra ediyor,yaklaşık 8 ay önce bu göreve başladım,şunu gördüm ki çalışma hayatımız belgeli ve ya belgesiz nitelikli eleman arıyor. Bu ödül bizlere ayrı bir sorumluluk yükledi, bunun bilinci içerisinde Sn Bakanımızın önderliğinde bitin çalışma arkadaşlarımla beraber bu hassasiyetle bundan sonra da çalışmalarımıza devam edeceğiz.” Dedi .

Daha önce Ankara İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği yaptığı dönemde başarılı Çalışmalara imza atan CEYLAN, Mesleki Yeterlilik Kurumu başkanı olarak göreve başladıktan sonra 8 ay gibi kısa bir sürede belge sayısını 40 binden 120 bine çıkararak büyük bir başarıya daha imza atmış oldu.

Ödül töreninin ardından toplu fotoğraf çekilerek program sona erdi.

Bu Haber 2630 kez okundu

Yorumlar

  Yorum Ekle

  YEREL kategorisine ait diğer haberler
  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti