Ay Haber::: Trkiye nin Net Habercisi Ay Haber::: Trkiye nin Net Habercisi http://ayhaber.net en-us Bayramda spor için dağa çıktılar http://ayhaber.net//haber/bayramda-spor-icin-daga-ciktilar_1636.html Her şey daha güzel Mamak için http://ayhaber.net//haber/her-sey-daha-guzel-mamak-icin_1635.html Çubuk Belediyesi 5. Uluslararası Açık Satranç Turnuvası başladı http://ayhaber.net//haber/cubuk-belediyesi-5-uluslararasi-acik-satranc-turnuvasi-basladi_1634.html BÜYÜKŞEHİR'DEN 2 BİN 19 ÇOCUĞA SÜNNET ŞÖLENİ… http://ayhaber.net//haber/buyuksehir-den-2-bin-19-cocuga-sunnet-soleni_1633.html Mamak’ta hasat zamanı http://ayhaber.net//haber/mamak-ta-hasat-zamani_1632.html Mamak’ta muhteşem sünnet şöleni http://ayhaber.net//haber/mamak-ta-muhtesem-sunnet-soleni_1631.html YAZ KAMPLARI EĞLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR… http://ayhaber.net//haber/yaz-kamplari-eglendirmeye-devam-ediyor_1630.html BÜYÜKŞEHİR'DEN KAZAN'A ASFALT DESTEĞİ… http://ayhaber.net//haber/buyuksehir-den-kazan-a-asfalt-destegi_1629.html HANIMLAR LOKALİ ÜYELERİ MAHARETLERİNİ BEĞENİLDİ http://ayhaber.net//haber/hanimlar-lokali-uyeleri-maharetlerini-begenildi_1627.html Mamak Belediyesinin ikramı gece çalıanlarını memnun etti. http://ayhaber.net//haber/mamak-belediyesinin-ikrami-gece-calianlarini-memnun-etti_1626.html ÇUBUK 1 BARAJ GÖLÜ TEMİZ OLACAK http://ayhaber.net//haber/cubuk-1-baraj-golu-temiz-olacak_1625.html Gece yarısı e-postalara ABB Basından yalanlama geldi http://ayhaber.net//haber/gece-yarisi-e-postalara-abb-basindan-yalanlama-geldi_1624.html Çin Heyetinin Ankara Kalkınma Ajansına Çalışma Ziyareti http://ayhaber.net//haber/cin-heyetinin-ankara-kalkinma-ajansina-calisma-ziyareti_1623.html ÇUBSİAD ‘A YASİN ÖZENLE DEVAM http://ayhaber.net//haber/cubsiad-a-yasin-ozenle-devam_1622.html 15 TEMMUZ TEMALI FOTOĞRAF SERGİSİ ANKAmall’DA AÇILDI http://ayhaber.net//haber/15-temmuz-temali-fotograf-sergisi-ankamall-da-acildi_1621.html Mansur Yavaş Çamlıdere festivalinde misket oynadı http://ayhaber.net//haber/mansur-yavas-camlidere-festivalinde-misket-oynadi_1620.html Mamak Belediyesi’nden lezzetli festival http://ayhaber.net//haber/mamak-belediyesi-nden-lezzetli-festival_1619.html ÇORUM'DA 'FIRTINA' DEHŞETİ http://ayhaber.net//haber/corum-da-firtina-dehseti_1618.html Mamak Şehir Meydanına kavuşuyor http://ayhaber.net//haber/mamak-sehir-meydanina-kavusuyor_1617.html Mehmet Fettah Çiftçi'ye hayırlı olsun ziyareti http://ayhaber.net//haber/mehmet-fettah-ciftci-ye-hayirli-olsun-ziyareti_1616.html MALTEPE PAZARI ESNAFININ SORUNLARINA EL ATILDI http://ayhaber.net//haber/maltepe-pazari-esnafinin-sorunlarina-el-atildi_1615.html Haber Vaktim'den Adem Orman'a Başarı Beratı takdim ettik. http://ayhaber.net//haber/haber-vaktim-den-adem-orman-a-basari-berati-takdim-ettik_1614.html ANKAMALL’DAN ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ ATÖLYELER http://ayhaber.net//haber/ankamall-dan-cocuklara-ucretsiz-atolyeler_1613.html AHİD Genel Başkanı Hilmi Yaman'ı ziyaret ettim http://ayhaber.net//haber/ahid-genel-baskani-hilmi-yaman-i-ziyaret-ettim_1612.html BAŞKAN YAVAŞ, “BU YIL ULUSLARARASI FUAR ALANINI AKYURT’TA AÇACAĞIZ. http://ayhaber.net//haber/baskan-yavas-bu-yil-uluslararasi-fuar-alanini-akyurt-ta-acacagiz_1611.html Ümit Kozan Keçiören Belediyesine önemli katkılar sağlayacak http://ayhaber.net//haber/umit-kozan-kecioren-belediyesine-onemli-katkilar-saglayacak_1610.html Haydar Albayrak'dan anlamlı Babalar Günü Kutlaması http://ayhaber.net//haber/haydar-albayrak-dan-anlamli-babalar-gunu-kutlamasi_1609.html Ankara Uluslararası Fuar Alanı ve Kongre Merkezi” inşaatı tüm hızıyla devam ediyor http://ayhaber.net//haber/ankara-uluslararasi-fuar-alani-ve-kongre-merkezi-insaati-tum-hiziyla-devam-ediyor_1608.html İsmail Küçükkaya moderatörlük için iki şart sunmuş! http://ayhaber.net//haber/ismail-kucukkaya-moderatorluk-icin-iki-sart-sunmus_1607.html Murat Köse’den personele kesin talimat " Vatandaşı üzmeyin" http://ayhaber.net//haber/murat-kose-den-personele-kesin-talimat-vatandasi-uzmeyin_1606.html