< >
Oğuz Berk
01/02/2020
 Oğuz Berk
Çerkes demek vatansever demektir.

 

Şerefsizliğin bir kitabı yazılacak olsa bunu ancak FETÖ cüler yazardı.
8 Aralık 2018 tarihinde bu sayfada "... uzun zamandır Türkiye'de alttan alta Amerika Merkezli sivil toplum örgütü adı altında, istihbarat örgütlerinin çalışmalarını ve kendilerine tetikçi aradıklarını biliyoruz. Bunu yaparken de, Çerkesleri ufak ufak tahrik etsinler ki, buna zemin bulsunlar..." ifadelerini kullanmıştım.


15 Temmuz Gecesi 248 insanımız şehit eden, 2196 insanımızı tanklarla ezip, helikopterle tarayan, savaş uçakları ile bombalayan FETÖ'nün, ABD'de halen elini kolunu sallayarak gezen medya tetikçisi Emre Uslu denen  hain  Youtube'da yayınlanan videosunda, "Türkiye'de "Paralel Devlet Yapılanması" aranıyorsa Çerkeslerdir." diye bir açıklama yapıyor, Çerkeslerin MİT'te, Orduda yapılandıklarını söylüyor."Bir memlekette namuslu insanlar, namussuzlar kadar cesur olamazsa vay o memleketin haline"

Namussuzların tetikçisi Emre Uslu, Boğaz Köprüsü şehitlerinin en önünde yer alan, tankların karşısına dikilen, 17 yaşındaki oğlu Abdullah ile şehit olan Erol Olçok'unda Çerkes olduğunu çok iyi biliyor. Çerkesler üzerinde bir nefret söylemi oluşturmaya, hedef haline getirmeye, fitne ekmeye çalışıyor.Emre Uslu denen hain,analarımız,  senin hiçbir zaman bilmediğin ve bilemeyeceğin vatanseverliği bize ninnilerle öğrettiler. Çerkes demek, vatansever demektir.
Biz Ruslara karşı, 308 sene süren bir vatan mücadelesinin içinden çıktık. Vatan nedir ?

 

 Vatansızlık nedir ?  onu en iyi biz biliriz, hiçbir zaman senin kadar onursuz olmadık. Bize "candan önce onur gelir" diye öğrettiler.


Biz vatanseverliği, senin salya sümük ağlayan hoca bozuntundan öğrenmedik, Kuşcubaşı Eşref'ten, Deli Halit Paşa'dan, Çerkes Hasan'dan öğrendik.


Biz bu vatanın varlığı, birliği için MİT içinde de, Ordu içinde de, Emniyet içinde de, en ücra köşelerde de, "en vatansever" olabilmek için tüm varlığımızla mücadele ettik, etmeye devam edeceğizBu milletin en saf duygularını sömürdünüz, Anadolu çocuklarını emellerinize alet ettiniz. "Sana ve senin tasmanı elinde tutan ağa babalarınıza" son söz, Osman Bölükbaşı'nın tabiriyle:
“Sizlerin en temiziniz g.e.v.den emeklidir. Kırk o.p.u  bir araya gelse sizin gibi bir p.ç doğuramaz”
Haddini bilecen, kendine bakacan, ve bunların hesabını verecen.

APO gibi bir gün paketlerler, gelirsin.
Bu milletin içine fitne ekmeye gücünüz yetmedi, yetmeyecek.

Unutma;her zaman karşınıza dikilen bir Çerkes Hasan, bir Erol Olçok olacak.
Bizde delide, velide çoktur, biri çıkar anlayacağın dilden nasihat eder sana.

 
Bu Yazı 712 kere okundu..


Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısının tüm hakları ve kanuni sorumluluğu Yazarına aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısının tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.


Yorumlar

  • Rafet Tunçkılıç / 02/02/2020

    Başlık çok anlamlı ve isabetli olmuş. Çerkeslere saldırmanın dayanılmaz hafifliğine kapılanlara genel bir tokat gibi cevap oldu. Kaleminize sağlık üstat.

1

Yorum Ekle

Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

İşlem yapılıyor.....

Bugün içinde en çok okunan haberler

VIP ARAÇ KİRALAMA

Namaz Vakti