< >
Aydın TUFAN
14/10/2020
 Aydın TUFAN
Rahmetli Özal?ın anısına kimler sahip çıktı ?

 

 

Anavatan Partisi, Turgut Özal’ı unutmadı. Anavatan Partisi kurucusu, 8’inci Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal, 93’üncü doğum gününde bir fotoğraf sergisiyle anıldı.

 

 

 

“Doğumunun 93’üncü yılında Turgut Özal” konulu sergi, farklı siyasi partilerden pek çok önemli ismi bir araya getirdi.

 

 

Gözler Anavatan iktidarında bakanlık yapmış, ticaret ile uğraşmış kişileri ararken, bu kesimden katılımın olmaması, daha ilerisine giderken Özal ailesinden kimsenin bulunmaması  dikkat çekti.

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, İyi Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, İyi Parti Siyasi İşler Başkanı Cihan Paçacı’nın yanı sıra Ak Partiden hayli katılımın olması dikkat çekti.

 

 Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi’nin ev sahipliğinde düzenlenen sergiye;

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana milletvekili Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık ve Bülent Tüfenkçi, AK Parti Ankara Milletvekilleri Asuman Erdoğan ve Nevzat Ceylan, Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse’nin katıldığını  gördük.

 

Anavatan Partisi’nin genel başkanı olarak, bu değerli mirasa sahip çıktığım için gurur duyuyorum” diyen Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, konuşmasında Turgut Özal’ın kitleleri peşinden sürükleyen büyük bir lider olduğunu vurguladı.

 

Daha sonra serginin açılışını hep birlikte yapan katılımcılar, Turgut Özal’ın siyaset hayatı ve özel hayatını yansıtan fotoğraf kareleriyle yakından ilgilendi.

 

Benimde gazetecilik yıllarımın başında zaman zaman Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı dönemlerinde kısa da olsa birebir görüşme imkanım olan, çalışma ortamında bulunmuş biri olarak;

 

 Rahmetli Özal’ın başlattığı hizmetlerin bugün biz Ak Parti iktidarı ve Başkan Erdoğan ile devamının getirilmesinin  bugün rahatlığını yaşıyoruz.

 

 

 
Bu Yazı 224 kere okundu..


Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısının tüm hakları ve kanuni sorumluluğu Yazarına aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısının tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.


Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.

  Yorum Ekle

  Aydın TUFAN ait diğer yazılar

  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Namaz Vakti