< >
Aydın TUFAN
09/03/2019
 Aydın TUFAN
Tiviter?daki Kalpaklı Bahçeli fotoğrafının öyküsü

 

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Parti kurumsal Twitter hesabından önceki gün yayınladığı Kaplıklı fotoğrafın arka planı gün yüzüne çıkmaya başladı.

MHP'nin Facebook ve Twitter hesaplarından, Bahçeli'nin kara kalpaklı fotoğrafı paylaşılmıştı. Paylaşımda, "Fıtrat değişir sanma! Bu kan yine o kandır…" ifadesine yer verildi.

 

Özellikle Sayın Bahçeli’nin Beka konusundaki çıkışına  bir işaret olarak değerlendirdiğim  kalpaklı fotoğraf ; Mücadele ruhumuz değişmedi aynı ruhla devam ediyoruz” mesajını veriyor.

 

Herkes kaplağın öyküsünü merak ederken hadiyse canlı şahit olmuş biri olarak bende bilgi vereyim istedim.

 

 

 

Geçen hafta Cuma günü MHP Genel Merkezini öğle sonu Uluslararası Kafkas Derneği Genel Başkanı Oğuz Berk ve yönetim kurulu olarak ziyaret ettik.Bende UKD Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara İl Başkanı olarak heyette yer aldım. Amacımız Türkmen Beyini 9 Mart’da yapılacak olan Uluslararası Kafkas Ödülleri gecesine davet etmekti.

 

Sayın Bahçeli’yi özel kalemde beklerken genç ve başarılı siyasetçi MHP Ankara İl başkanı Turgay Baştuğ, Ankara Çorum Dernekler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Argun ve Çamlıdere’li MHP’nin önde gelen isimlerinden Zeki Durmaz’la da ayak üstü sohbet ettik.

 

 

 

 

Heyeti Sayın Bahçeli makamda ayakta güler yüzlü bir tavırla karşıladı. Davet için kendesine özel olarak hazırlanan mektup, Çerkez kılıcı ve kalpak takdim edildi. Daha önceden uyarıldığımız için kalpağı giymesini teklif etmedik. Kayseri de özel olarak yatırılan kalpak konusunda hassastı. Sonra giyeceğine dair söz verdi.

 

Karşılıklı temenni ve dileklerden sonra ayrılırken hatıra fotoğrafı çekiminde bende Sayın Bahçeli’ye “ Kanal5 Ankara Temsilcisi olarak halkın içindeyiz, Beka konusundaki duyarlılığınız halktan büyük teveccüh görüyor, hayır uda alıyorsunuz “dedim.

Beka konusunun daha da gündemde kalacağına ifade eden sözleri ile bizi uğurladı.

 
Bu Yazı 263 kere okundu..


Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısının tüm hakları ve kanuni sorumluluğu Yazarına aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısının tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.


Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.

  Yorum Ekle

  Aydın TUFAN ait diğer yazılar

  VIP ARAÇ KİRALAMA

  Ay Haber::: Türkiye nin Net Habercisi | Anket ANKET KÖŞESİ

  İşlem yapılıyor.....

  Bugün içinde en çok okunan haberler

  Namaz Vakti